Dezynsekcja

Profesjonalne usługi DDD

Oferujemy swoim klientom pełny zakres usług z zakresu ochrony sanitarnej budynków mieszkalnych oraz gospodarczych: dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Posiadana przez naszych pracowników wiedza i doświadczenie pozwalają dobrze ocenić liczbę oraz rodzaj (gatunek) niechcianych mikroorganizmów lub gryzoni oraz dopasować względem tego – przy uwzględnieniu uwarunkowań lokalowych i środowiskowych - odpowiednie środki pozwalające na pozbycie się tego problemu. Nasze usługi cechuje wysoki profesjonalizm oraz dbałość o pełne zadowolenie klienta. Powierzone nam prace wykonujemy tak, aby nie zachodziła potrzeba ponownego przeprowadzania czynności sanitarnych. Na każdym etapie konsultujemy swoje działania ze zleceniodawcą.

Dezynfekcja - odkażanie

Jedną z podstawowych usług z zakresu ochrony sanitarnej, której wykonania podejmujemy się w ramach prowadzonej działalności gospodarczej jest dezynfekcja. Obok dezynsekcji i deratyzacji stanowi ona remedium na najczęściej pojawiające się problemy związane z powstawaniem i rozwojem drobnoustrojów w obiektach budowlanych. To właśnie dezynfekcja stanowi podstawową metodę ich usuwania, ograniczając do minimum potencjalną możliwość powstawania niebezpiecznych dla zdrowia wirusów i bakterii. Dezynfekcję przeprowadzać można – w zależności od wszystkich uwarunkowań – w sposób fizyczny lub chemiczny. Wybór właściwej metody możliwy jest po ustaleniu wszystkich czynników, które wpływać mogą na lepszą skuteczność określonej metody.

Dezynfekcja, Dezynsekcja i deratyzacja na Śląsku

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zamierzających powierzyć wykonanie czynności z zakresu ochrony sanitarnej na terenie województwa śląskiego (obszary miasta Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia oraz innych miejscowości aglomeracji) oraz przygranicznych z tym województwem terenów. Szczegółowe warunki współpracy ustalamy po uzyskaniu wyczerpującej informacji na temat powierzanego zakresu prac oraz opracowaniu optymalnej metody walki z niepożądanymi organizmami. Oferujemy wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach, świadczone przez wykwalifikowanych pracowników.