O firmie Komplex

Firma Komplex jest młodą, prężnie rozwijającą się na rynku śląskim firmą, specjalizującą się w pielęgnacji terenów zielonych, wycince i cięciach pielęgnacyjnych drzew, usługach z zakresu szeroko rozumianego sprzątania oraz odkurzania, a także usługach transportowych związanych z przeprowadzkami oraz wywozem gruzu i odpadów gabarytowych. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi pracownikami, mającymi wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu utrzymania czystości i konserwacji zieleni. Staramy się dostarczać klientom najwyższej jakości usług, pozwalających zaspokoić najdalej idące potrzeby osób, z którymi podejmujemy współpracę. Cechuje nas skrupulatność, sumienność oraz terminowość wykonywanych prac. 

 

Świadczone usługi

Prowadzona przez nas działalność gospodarcza obejmuje kilka podstawowych segmentów, na których koncentrujemy się w toku codziennej pracy. Pierwszy z nich związany z wykonywaniem usług sprzątania oraz utrzymania czystości, które to usługi adresujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak też przedsiębiorców i organów samorządowych. Świadczymy ponadto usługi z zakresu pielęgnacji i utrzymania zieleni, specjalizując się w wycince i nasadzeniach drzew oraz pracach porządkowych na terenach zielonych. Wykonujemy ponadto różnego rodzaju usługi transportowe, wspierających naszych klientów w sposób kompleksowy przy przeprowadzkach oraz przy wywożeniu odpadów oraz gruzu.

Zakres działalności

Działamy na terenie województwa śląskiego, obsługując podmioty zamieszkujące lub posiadające siedzibę w wielu miastach aglomeracji śląskiej - Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach i wielu innych. Pomimo tego, że nasza działalność koncentruje się wokół miast skupionych w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami zamieszkującymi poza tym obszarem, także na terenie sąsiadujących województw. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości oraz przedstawić indywidualną ofertę dopasowaną do przedstawionych nam założeń i potrzeb.