sprzątanie chodników

Utrzymanie w czystości oraz sprzątanie przestrzeni zewnętrznych

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na utrzymaniu w czystości oraz sprzątaniu przestrzeni zewnętrznych, w tym - placów, chodników oraz parkingów. Dysponujemy zapleczem technicznym i personalnym do wykonania usług na dużej powierzchni. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu oraz profesjonalnych środków utrzymania czystości. Cechuje nas sumienność i skrupulatność - do każdej ze zleconych nam prac podchodzimy w sposób odpowiedzialny, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług. Podejmujemy współpracę z podmiotami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami z różnych branż i gałęzi. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę oraz pojedyncze zlecenia na wykonanie usługi, w zależności od zapotrzebowania naszych klientów.

Utrzymanie w czystości ulic, placów i parkingów

Świadczymy swoje usługi na potrzeby odbiorców indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów samorządowych i publicznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie utrzymać w czystości powierzone nam powierzchnie w każdej porze roku, nie wyłączając zimy. W zakresie wykonywanych przez nas usług znajdują się takie czynności jak: mycie chodników, ulic i podjazdów, usuwanie z nich liści, mchu oraz innych zanieczyszczeń, czyszczenie i usuwanie zabrudzeń z powierzchni chodników. Na życzenie Klienta podejmujemy się także innych, uzgodnionych wcześniej czynności. Oferujemy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny usług z zakresu sprzątania placów, chodników i parkingów.

Usługi sprzątające na terenie Śląska i okolic

Wykonujemy usługi przede wszystkim na terenie miast aglomeracji śląskiej - Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej oraz Świętochłowic. Nie jest jednak wykluczone powierzenie nam sprzątania także na terenie innych miast województwa oraz na obszarze pozostałych województw. Dotyczy to zwłaszcza zleceń o charakterze cyklicznym lub stałym. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, w ramach którego odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania oraz zaproponujemy ofertę dostosowaną do przedstawionych wymagań oraz warunków współpracy.