Przeprowadzki

Kompleksowy serwis przeprowadzkowy

Zakresem świadczonych przez nas usług obejmujemy kompleksowy serwis przeprowadzkowy. Cieszy się on największą popularnością oraz gwarantuje wygodę dla osoby zlecającej wykonanie usługi. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przeprowadzki oraz uzgodnieniu warunków współpracy, wykonujemy usługę polegającą na pakowaniu oraz rozpakowywaniu przedmiotów i ubrań do przygotowanych w tym celu kartonów i opakowań, wyniesieniu mebli z wnętrza pomieszczeń (po wcześniejszym uzgodnieniu i w razie takiej potrzeby - wraz z ich demontażem), posprzątaniu opróżnionego wnętrza oraz posortowaniu przedmiotów, które pozostać mają w danym pomieszczeniu. Na życzenie klienta i po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy także innego rodzaju czynności i zadania związane z przeprowadzkami.

Warianty przeprowadzek

Mamy świadomość tego, jak bardzo mogą się różnić sytuacje naszych poszczególnych klientów. Dlatego każdą ofertę staramy się przygotować w sposób indywidualny, odpowiadający oczekiwaniom i potrzebom zleceniodawcy. Poza podstawowymi usługami związanymi z przeprowadzkami lokalnymi (na terenie jednej miejscowości lub na obszarze sąsiadujących ze sobą miejscowości), oferujemy także kompleksowe usługi lub pomoc przy przeprowadzkach na terenie całego kraju, a także przeprowadzkach międzynarodowych. Świadczymy też usługi związane z przewożeniem mebli i przedmiotów znajdujących się w biurach oraz innych pomieszczeniach o przeznaczeniu komercyjnym.

 

Przeprowadzki na Śląsku

Usługą przeprowadzek lokalnych obejmujemy cały obszar aglomeracji śląskiej, wliczając w to takie miasta jak Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Świętochłowice i wiele innych. Swojej działalności nie ograniczamy jednak ściśle do województwa śląskiego, oferując swoim klientom także przeprowadzki na terenie całego kraju oraz przeprowadzki międzynarodowe. Szczegóły oferty wraz z cennikiem poszczególnych usług przedstawiamy po otrzymaniu informacji na temat rodzaju wykonywanej usługi oraz po uzyskaniu wiedzy na temat mebli i przedmiotów, które będą objęte usługą. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.