Sprzątanie po remontach

Sprzątanie biur, mieszkań po remontach i przebudowach

Zakresem świadczonych przez nas usług obejmujemy kompleksowe sprzątanie po remontach i przebudowach wewnątrz budynków mieszkalnych oraz obiektów biurowych, a także hal, zakładów produkcyjnych oraz innych pomieszczeń gospodarczych. Wykonujemy powierzone nam czynności bez względu na ogólną powierzchnię pomieszczeń oraz rodzaj prac budowlanych (remontowych), wykonywanych wcześniej przez firmy budowlane. Możliwe jest umówienie konkretnej daty i godziny wejścia na teren obiektu, co gwarantuje szybkie i bezproblemowe wykonanie usług, bez konieczności wyłączania z użytku na czas dłuższy niż wymagany poszczególnych pomieszczeń. Obok usług polegających na sprzątaniu po pracach budowlanych i remontowych oferujemy także wywóz gruzu i innych zanieczyszczeń powstałych w toku tych prac.

Co wchodzi w zakres naszych usług?

Usługa sprzątania po remontach, w zależności od rodzaju i zakresu przeprowadzonych prac remontowo-budowlanych obejmuje w szczególności sprzątanie i mycie ścian i podłóg, usuwanie pozostałości po remoncie w postaci taśm i folii ochronnych, a także mycie okien, drzwi oraz innych elementów wystroju wnętrza. Na życzenie klienta wykonujemy także inne prace związane z usunięciem pozostałości po ekipach budowlanych. Obok usług wchodzących w zakres sprzątania, doradzamy i pomagamy naszym klientom przy wywozie gruzu i nieczystości oraz przygotowywaniu pomieszczeń do ich codziennej eksploatacji.

Sprzątanie po remontach w Katowicach

Nasze usługi adresowane są do odbiorców indywidualnych, korporacyjnych oraz podmiotów publicznych z Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia oraz innych miast aglomeracji śląskiej, gdzie koncentruje się na co dzień nasza działalność. Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy też niezbędne prace poza zakreślonym wyżej terytorium, w tym także na obszarze sąsiednich województw (np. małopolskiego lub opolskiego). W celu uzyskania szczegółowej oferty oraz wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy wyjaśnią wszystkie wątpliwości oraz przedstawią atrakcyjne warunki współpracy.