Opróżnianie mieszkań

Kompleksowe opróżnianie lokali mieszkalnych i przemysłowych

W ramach prowadzonej działalności gospodarczej wykonujemy usługi związane z opróżnianiem mieszkań, strychów, piwnic oraz pomieszczeń gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych - poszukujących firmy, która pomoże im opróżnić pomieszczenia przed ich sprzedażą lub też przeciwnie - zaraz po nabyciu nowego lokalu, jak również do odbiorców korporacyjnych i biznesowych, poszukujących sprawdzonych i konkretnych partnerów do wykonywania opisanych czynności na cele obrotu nieruchomościami. Oferujemy elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny poszczególnych usług. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty.

Opróżnianie mieszkań

Najczęstszą usługą, jaką wybierają Klienci w ramach czynności związanych z opróżnianiem pomieszczeń, jest opróżnianie całych mieszkań i domów jednorodzinnych. Podejmujemy się prac dotyczących opróżnienia i czyszczenia wszystkich powierzonych nam lokali, niezależnie od rodzaju, ilości oraz gabarytów znajdujących się w nich przedmiotów. Usuwamy z wnętrza pomieszczeń stare meble, kanapy, wersalki, zużyty sprzęt AGD i RTV, złom metalowy oraz elementy instalacji grzewczych i sanitarnych. W ramach świadczonych usług doradzamy też kompleksowo w zakresie miejsc składowania lub utylizacji odpadów niebezpiecznych lub elektronicznych.

Opróżnianie pomieszczeń na Śląsku

Podstawowym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest województwo śląskie. Świadczymy usługi na terenie wszystkich miast aglomeracji śląskiej, proponując opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic oraz pomieszczeń gospodarczych w Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Zabrzu, Chorzowie, Świętochłowicach i wszystkich innych miejscowościach położonych na Śląsku. Gwarantujemy fachową obsługę oraz pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Nie zamykamy się też na współpracę z podmiotami z innych terenów Polski. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, gdzie uzgodnimy wspólnie warunki współpracy.