Przycinanie drzew i krzewów

Kompleksowe utrzymanie zieleni

Poza wycinką oferujemy także kompleksowe usługi związane z utrzymaniem zieleni oraz przycinaniem drzew i krzewów. Dotyczy to zarówno roślin ozdobnych, posadowionych w ogrodach i częściach wypoczynkowych nieruchomości, jak też przestrzeni zielonych należących do podmiotów samorządowych i publicznych oraz do przedsiębiorców. Oferowane usługi wykonujemy po zbadaniu stanu poszczególnych drzew i krzewów oraz zaoferowaniu optymalnych metod i sposobów pielęgnacji. Wykonujemy czynności z zakresu przycinania drzew i krzewów na indywidualne, jednorazowe zlecenie, jak również w ramach szerszej współpracy, obejmującej cykliczne i powtarzalne czynności związane z utrzymaniem terenów zielonych.

Pielęgnacja drzew i krzewów

Przycinanie drzew i krzewów powinno być połączone z ich pielęgnacją - czynnością współtowarzyszącą wymienionym zabiegom, pozwalającą na bieżąco monitorować stan roślin oraz zapobiegać powstawaniu sytuacji, w których konieczna byłaby ich wycinka. W ramach świadczonych przez nas usług staramy się doradzać naszym klientom, jakie czynności powinni oni podjąć, aby zachować posiadane drzewa i krzewy w należytym stanie. Bazujemy na posiadanym przez nas doświadczeniu zawodowym oraz wiedzy specjalistycznej, określającej standardy postępowania z określonymi gatunkami roślin posadzonych na nieruchomości stanowiącej własność naszych klientów.

Przycinanie drzew na Śląsku

Zajmujemy się utrzymaniem zieleni oraz przycinaniem drzew i krzewów na terenie Śląska i jego okolic. Oferujemy swoje usługi między innymi na obszarze Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza oraz innych okolicznych miejscowości. Jesteśmy otwarci na różnorakie formy współpracy, które dobieramy odpowiednio do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy nasze usługi poza terytorium województwa śląskiego. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, w ramach którego postaramy się przedstawić szczegółowo warunki współpracy oraz proponowaną ofertę cenową.