odśnieżanie

Odśnieżanie chodników, ulic

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę odśnieżania chodników i ulic, a innych obiektów, na których gromadzić się może śnieg. Wykonujemy usługi obejmujące zarówno tereny wokół prywatnych nieruchomości (w tym – chodniki przylegające do dróg publicznych), jak też tereny wielkopowierzchniowe, wykorzystywane na cele prowadzonej działalności gospodarczej lub handlu, w tym także – parkingi dla pojazdów mechanicznych. Podejmujemy współpracę na elastycznych warunkach, uzależniając jej warunki od potrzeb i oczekiwań klientów oraz przewidywanych warunków pogodowych. Dysponujemy zapleczem sprzętowym oraz osobowym pozwalającym na wykonanie każdego zlecenia, niezależnie od powierzonej do odśnieżenia powierzchni.

Dlaczego warto odśnieżać chodniki?

Na każdym właścicielu i posiadaczu nieruchomości ciąży obowiązek zachowania w należytym stanie chodników przylegających do dróg publicznych oraz zapewnienia pełnego bezpieczeństwa eksploatowanego obiektu budowlanego. Doświadczenia związane z naruszeniem przez zalegający śnieg konstrukcji dachowych hal wystawowych uświadomiły znacznej liczbie osób, jak ważne jest wykonywanie tego obowiązku, co może uratować życie wielu osób. Prawidłowe wykonywanie obowiązków w zakresie odśnieżania zwalnia właścicieli nieruchomości od odpowiedzialności odszkodowawczej za szkody na mieniu i osobie, powstałe wskutek upadku lub innych wypadków.

Odśnieżanie w Katowicach

Świadczymy usługi z zakresu odśnieżania chodników i ulic na terenie województwa śląskiego, w tym - na obszarze takich miast jak Katowice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska i Chorzów, a także we wszystkich innych miejscowościach wchodzących w skład aglomeracji śląskiej. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy z podmiotami indywidualnymi i przedsiębiorcami, a także przedstawicielami władz samorządowych i administracji publicznej. Szczegółowe warunki współpracy jesteśmy w stanie przedstawić po analizie zapytania ofertowego, które mogą Państwo przysłać drogą e-mailową lub przekazywać telefonicznie.