komplex firma sprzątające

Pielęgnacja terenów zielonych

Oferta koszenia trawy adresowana jest zarówno dla posiadaczy działek rekreacyjnych oraz domów jednorodzinnych, jak też podmiotów administrujących terenami zielonymi o znacznie większej powierzchni. Świadczymy kompleksowe usługi na rzecz wszystkich tych grup, dostosowując używany sprzęt do uwarunkowań terenowych, w jakich przychodzi nam wykonywać powierzone czynności. Podejmujemy się koszenia trawy niezależnie od tego, na jakiej powierzchni się ona znajduje. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, polegającą cyklicznym wykonywaniu koszenia. Dysponujemy zapleczem technicznym i sprzętowym pozwalającym na wykonanie zleceń na koszenie trawy na znacznych przestrzeniach, sięgających nawet kilkuset tysięcy metrów kwadratowych.

Kiedy i jak kosić trawę?

Na tak postawione pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W zależności od indywidualnych uwarunkować pomożemy Państwu ustalić odpowiedni harmonogram czynności oraz doradzimy jakim sprzętem oraz do jakiej wysokości powinno nastąpić koszenie trawy w danym okresie roku. Poza koszeniem trawy oferujemy usługi w zakresu doradztwa przy utrzymaniu terenów zielonych. Dobieramy odpowiedni sprzęt w zależności od miejsca oraz rodzaju trawy, którą będziemy kosić. Wszystkie czynności konsultujemy wcześniej ze zleceniodawcą po to, aby zapewnić jego pełne zadowolenie oraz jak najlepszy stan roślinności.

Koszenie trawy na Śląsku i w Katowicach

Podejmujemy się wykonania usług z zakresu koszenia trawy na terenie województwa śląskiego, obejmując zasięgiem prowadzonej działalności m.in. takie miasta jak Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice oraz wiele innych. Wykonujemy zlecenia na rzecz podmiotów prywatnych oraz publicznych, niezależnie od miejsca i uwarunkowań terenowych. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminów oraz warunków współpracy jesteśmy też w stanie podjąć się wykonania zleceń na szerszym geograficznie terenie, obejmującym całą południową Polskę.