Drobne usługi transportowe

Kompleksowy przewóz przedmiotów

Obok usług polegających na kompleksowej organizacji przeprowadzek z lokali mieszkalnych i biurowych, oferujemy swoim klientom także innego rodzaju drobne usługi przewozowe, polegające na przewiezieniu pojedynczych mebli lub przedmiotów. Organizujemy transport na trasie pomiędzy miejscem odbioru oraz miejscem docelowym, a także zapewniamy - na życzenie klienta - pomoc w postaci pracowników gotowych do wniesienia lub wyniesienia wszystkich przewożonych przedmiotów. Wykonujemy usługi w uzgodnionym wcześniej z Klientem terminie, z poszanowaniem jego czasu oraz z dbałością o to, aby podczas transportu przewożone przedmioty pozostawały w pełni bezpieczne oraz nie uległy uszkodzeniu.

Co przewozimy?

Jesteśmy przygotowani do transportu przedmiotów o różnych gabarytach, kształcie oraz masie. Dysponujemy pojazdami pozwalającymi przewieźć praktycznie każdy przedmiot, zapewniając przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa podczas przewozu. Zabezpieczamy przewożone rzeczy, aby uniemożliwić ich przypadkowe uszkodzenie w trakcie jazdy. Powierzone nam usługi wykonujemy szybko i sprawnie, dbając o pełne zadowolenie naszych Klientów. W zależności od ustalonych warunków współpracy, oferujemy atrakcyjne stawki za drobne usługi przewozowe.

Przewozy na Śląsku

Wykonujemy drobne usługi przewozowe na terenie aglomeracji śląska, w tym w szczególności pomiędzy takimi miastami jak Katowice, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze - oraz wieloma innymi miejscowościami położonymi na terenie województwa śląskiego. Szczegółowe warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, po wybraniu optymalnych rozwiązań przewozowych oraz trasy przejazdu. Jesteśmy także otwarci na wykonywanie przewozów na dłuższych trasach na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy - postaramy się przedstawić atrakcyjne warunki świadczenia usług.