wywóz gabarytów

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Oferujemy usługi pozwalające Państwu na pozbycie się wielkogabarytowych odpadów, takich jak stare, zniszczone meble, zużyte dywany, elementy kompletów wypoczynkowych oraz inne sprzęty, które nie mieszczą się w standardowych kontenerach i koszach na śmieci, podstawianych przez zakłady gospodarki komunalnej. Zlecając nam wywóz gabarytów można swobodnie dostosować termin, w którym podstawiony zostanie pojazd celem załadunku, a także uzgodnić możliwość zniesienia i załadowania gabarytów przez naszych pracowników. Jesteśmy przygotowani do załadunku i wywozu odpadów o dużych rozmiarach, posiadając odpowiednie zaplecze logistyczne oraz techniczne.

Dlaczego warto zamówić wywóz starych mebli?

Osoby mieszkające w blokach oraz budynkach wielorodzinnych bardzo często (zwłaszcza przy remontach lub wymianach posiadanych mebli) zmagać się muszą z problemem związanym z brakiem miejsca, w którym mogłyby zostać składowane przedmioty wielkogabarytowe, których chcą się pozbyć. Podstawiane przez miejskie podmioty kontenery bardzo często umieszczane są z dala od miejsca zamieszkania poszczególnych osób lub w z góry wyznaczonych terminach, które często nie zbiegają się z czasem przeprowadzania remontu. Często zdarza się też tak, że podstawiony kontener w krótkim czasie zapełniony zostaje odpadami innych mieszkańców, co uniemożliwia umieszczenie w nim kolejnych odpadów. W takich przypadkach z pomocą przychodzi nasza firma, która umożliwia wywóz gabarytów w każdym czasie i na dogodnych warunkach.

Wywóz gabarytów na Śląsku

Firma Komplex oferuje w pełni legalne i wygodne usługi polegające na wywozie odpadów wielkogabarytowych, w tym starych mebli, dywanów czy kompletów wypoczynkowych na terenie województwa śląskiego. Wywozimy odpady na zlecenie osób zamieszkujących w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach oraz wielu innych miast aglomeracji śląskiej. Współpracujemy z podmiotami zajmującymi się utylizacją i składowaniem odpadów, dzięki czemu nie muszą Państwo zastanawiać się nad wyborem odbiorcy wywożonych gabarytów. Dokładne warunki współpracy wszystkim zainteresowanym przedstawiamy drogą telefoniczną lub e-mailową.