Mycie elewacji

Czyszczenie budynków

Wykonujemy profesjonalne usługi mycia elewacji budynków, niezależnie od źródła i rodzaju ich zabrudzeń. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem czyszczącym oraz środkami pozwalającymi usunąć każdego typu zabrudzenie, a także wszelkiego rodzaju mikroorganizmy i grzyby, które rozwijają się na elewacjach z uwagi na ich usytuowanie oraz działanie czynników zewnętrznych. Sporą uwagę poświęcamy dopasowaniu stosowanych środków czyszczących do rodzaju zabrudzeń i organizmów żywych znajdujących się na fasadach budynków, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług oraz możliwie najdłuższy czas utrzymywania się efektów naszych prac. 

Elewacje i fasady budynków

Elewacje i fasady budynków są elementami, które narażone są na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych i atmosferycznych, co sprzyja gromadzeniu się na nich zabrudzeń oraz powstawaniu kolonii organizmów żywych, takich jak np. grzyby lub glony. Jednocześnie elementy te stanowią reprezentacyjną część posiadanych budynków, która powinna być utrzymywana w jak najlepszym stanie wizualnym. Z tego też względu niezwykle ważnym pozostaje ich regularne i profesjonalne czyszczenie oraz mycie elewacji, które to czynności pozwolą na zachowanie ich naturalnego wyglądu. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stosowanych metod czyszczenia, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.

Czyszczenie elewacji - śląsk

Swoją ofertę kierujemy w pierwszej kolejności dla właścicieli i posiadaczy nieruchomości położonych na terenach aglomeracji śląskiej -w Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Zabrzu oraz innych miastach tego województwa. Nie wykluczamy jednak wykonania czynności zleconych nam przez podmioty zamieszkujące poza tym obszarem. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: wykonywanie jednorazowych czynności, a także stałą, cykliczną współpracę w zakresie utrzymania elewacji i fasad w należytym stanie. Szczegółowe informacje na temat wykonywanych usług udzielamy drogę telefoniczną i e-mailową.