sprzet-do-wynajecia

Urządzenia i maszyny ogrodnicze

Prowadzimy działalność w zakresie wynajmu maszyn i urządzeń ogrodniczych na potrzeby komercyjne, jak i do użytku prywatnego. Proponujemy korzystne warunki cenowe oraz ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań najemcy. Dajemy możliwość wynajmu ciągników (wraz z osprzętem), kosiarek i kos spalinowych, a także innych urządzeń przydatnych w pracach ogrodniczych i porządkowych. Rozliczenie najmu następuje w oparciu o czas jego trwania – możliwe jest udostępnienie sprzętu zarówno w godzinowym, jak i dobowym cyklu rozliczeniowym. Oferujemy jedynie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia i maszyny znajdują się w dobrym stanie technicznym, przechodząc regularne przeglądy i konserwację.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Oferta najmu obejmuje wyłącznie sprawdzone urządzenia i maszyny ogrodnicze, pochodzące od wiodących i cenionych na rynku producentów i dostawców. Wynajmujemy sprzęt w dobrym stanie technicznym, przechodzący regularne przeglądy serwisowe, gotowy do natychmiastowego wykorzystania. Proponujemy wynajem na godziny i doby – w atrakcyjnych cenach, na indywidualne uzgodnionych zasadach. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych warunków oferty.

Sprzęt wraz z operatorem

Możliwy sprzęt do wynajęcia z operatorem:
  • ciągnik z kosiarką bijakową (szerokość koszenia 120cm),  możliwość zbierania pokosu,
  • ciągnik z dodatkowym  osprzętem (łyżka, kultywator, walec, krata do równania terenu),
  • ciągnik z pługiem, posypywarką,
  • ciągnik z zamiatarką (szerokość zamiatania 180cm, zraszacz wody),
  • ciągnik jednoosiowy BCS 740 ze szczotką o szerokości 120cm, (silnik o mocy 11,7KM),
  • kosiarka KUBOTA G 23 II HD,
  • rębak do gałęzi GreenMech Arborist 150.
zamiatarka do wynajęcia
Odśnieżanie ciągnikiem B1241
Sól Kubota B1241
Ciągnik Kubota B1241
szczotka-stiga

Sprzęt bez operatora

Możliwy sprzęt do wynajęcia bez operatora:

  • szczotka mechaniczna STIGA SWS 800 o szerokości zamiatania 80cm,
  • kosa spalinowa STIHL FS 260,
  • wertykulator/aerator spalinowy HECHT 5676/40cm, z silnikie B&S o mocy 4,7KM,
wertykulator/aerator spalinowy HECHT 5676

Zastosowanie maszyn i sprzętu ogrodniczego

Udostępniane w ramach wynajmu maszyny i urządzenia doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac ogrodniczych i porządkowych w obrębie nieruchomości wykorzystywanych na cele komercyjne lub prywatne. Kompaktowe ciągniki NEW Holland służyć mogą tradycyjnemu koszeniu trawy, a także – dzięki dodatkowemu osprzętowi, udostępnianemu najemcy zgodnie z jego potrzebami i życzeniami – pozwalać na wykonanie innych praw ziemnych lub równania gruntu. Kosiarki i kosy spalinowe wspomogą prace związane z pielęgnacją i utrzymaniem zieleni – trawy i roślin ogrodowych. Szczegóły oferty mogą Państwo uzyskać drogą telefoniczną lub za pomocą poczty elektronicznej.

wynajem-sprzetu