sprzet-do-wynajecia

Urządzenia i maszyny ogrodnicze

Prowadzimy działalność w zakresie wynajmu maszyn i urządzeń ogrodniczych na potrzeby komercyjne, jak i do użytku prywatnego. Proponujemy korzystne warunki cenowe oraz ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań najemcy. Dajemy możliwość wynajmu ciągników (wraz z osprzętem), kosiarek i kos spalinowych, a także innych urządzeń przydatnych w pracach ogrodniczych i porządkowych. Rozliczenie najmu następuje w oparciu o czas jego trwania – możliwe jest udostępnienie sprzętu zarówno w godzinowym, jak i dobowym cyklu rozliczeniowym. Oferujemy jedynie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia i maszyny znajdują się w dobrym stanie technicznym, przechodząc regularne przeglądy i konserwację.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Oferta najmu obejmuje wyłącznie sprawdzone urządzenia i maszyny ogrodnicze, pochodzące od wiodących i cenionych na rynku producentów i dostawców. Wynajmujemy sprzęt w dobrym stanie technicznym, przechodzący regularne przeglądy serwisowe, gotowy do natychmiastowego wykorzystania. Możliwe jest wynajęcie następujących urządzeń:

  • ciągnik NEW Holland TC 27 - 27KM - wraz z kosiarką bijakową Peruzzo Koala 1200,
  • ciągnik NEW Holland TC 27 - 27KM – wraz z dodatkowym z osprzętem (łyżka, pług, kultywator, walec, krata do równania terenu - wyrównywacza),
  • ciągnik Kubota B1241 (pług, solarka),
  • kosiarka KUBOTA G 23 II HD,
  • szczotka mechaniczna STIGA SWS 800 - 80cm,
  • kosa spalinowa STIHL FS 260.

Proponujemy wynajem na godziny i doby – w atrakcyjnych cenach, na indywidualne uzgodnionych zasadach. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych warunków oferty.

szczotka-stiga
Odśnieżanie ciągnikiem B1241
Sól Kubota B1241
Ciągnik Kubota B1241
wynajem-sprzetu

Zastosowanie maszyn i sprzętu ogrodniczego

Udostępniane w ramach wynajmu maszyny i urządzenia doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac ogrodniczych i porządkowych w obrębie nieruchomości wykorzystywanych na cele komercyjne lub prywatne. Kompaktowe ciągniki NEW Holland służyć mogą tradycyjnemu koszeniu trawy, a także – dzięki dodatkowemu osprzętowi, udostępnianemu najemcy zgodnie z jego potrzebami i życzeniami – pozwalać na wykonanie innych praw ziemnych lub równania gruntu. Kosiarki i kosy spalinowe wspomogą prace związane z pielęgnacją i utrzymaniem zieleni – trawy i roślin ogrodowych. Szczegóły oferty mogą Państwo uzyskać drogą telefoniczną lub za pomocą poczty elektronicznej.