usługi transportowe

Usługi transportowe i przewozowe

W zakresie usług świadczonych przez firmę Komplex mieszczą się również drobne usługi transportowe, a także usługi związane z przewozem pojazdów mechanicznych i sprzętu budowlanego lawetą. Oferujemy naszym klientom profesjonalne podejście do tematu oraz możliwość uzgodnienia szczegółowych warunków przewozu. Wykonujemy powierzane nam usługi w sposób niezawodny i kompleksowy, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo każdego z naszych klientów. Podejmujemy się również niestandardowych zleceń i przewozów, każdorazowo dopasowując ofertę do oczekiwań osób potrzebujących pomocy przy przewozie sprzętów, maszyn lub urządzeń. Dajemy pewność, że usługa zostanie wykonana szybko i sprawnie, z najwyższą dbałością o zachowanie przewożonych rzeczy w bezpiecznym i nienaruszonym stanie.

Laweta kosiarka
Laweta auto
Laweta choinka

Przewóz pojazdów, maszyn i urządzeń

Dysponujemy sprzętem, który pozwala na zorganizowanie kompleksowej usługi holowania lub przewozu lawetą wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, przyczep, motocykli, maszyn oraz sprzętu budowlanego. Pomagamy przy przewozie niesprawnych i uszkodzonych samochodów, a także wszelkiego rodzaju urządzeń przemysłowych, którymi nie można samodzielnie poruszać się w ruchu drogowym. Możliwa jest także organizacja drobnych usług transportowych i przewozu innego rodzaju przedmiotów, nie wyłączając materiałów budowlanych i drobnych elementów konstrukcyjnych.

Usługi transportowe – jak skorzystać?

Koncentrujemy swoją działalność na obszarze województwa śląskiego, włączając w to w szczególności miasta aglomeracji górnośląskiej: Katowice, Chorzów, Bytom, Świętochłowice i inne. W razie potrzeby organizujemy i wykonujemy również przewozy na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji w standardowych godzinach pracy firmy, a w pilnych sytuacjach – również w weekendy oraz godzinach wieczornych i nocnych. Szczegółowe warunki świadczenia usług ustalamy indywidualnie – po kontakcie telefonicznym lub e-mail – uwzględniając zakres wykonywanej usługi oraz oczekiwania oferenta.

Laweta Ciągnik
Laweta sprzęt budowlany
Laweta Scania