wywóz gruzu

Wywóz odpadów budowlanych i gruzu

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi związane z wywozem gruzu, odpadów poremontowych (płytek, tynków, ceramiki i dachówek), odpadów zielonych (trawy, liści, gałęzi), ziemi oraz innego rodzaju substancji o znacznej powierzchni. Współpracujemy z podmiotami zajmującymi się składowaniem i utylizacją wymienionych odpadów, pomagając załatwić legalnie formalności związane z pozbyciem się niechcianych substancji oraz odpadów z posiadanej nieruchomości. W zależności od rodzaju i objętości wywożonych materiałów, dobieramy optymalne metody wykonywania prac, zmierzające do jak najszybszego i najbardziej efektywnego przeprowadzenia powierzonych czynności. Na indywidualne zamówienie pomagamy też przy załadunku i rozładunku wywożonego gruzu.

Zasady współpracy

W ramach usług związanych z wywozem gruzu oraz odpadów biodegradowalnych pomagamy przy przeprowadzaniu czynności związanych z załadunkiem gruzu we wskazane przez zamawiającego miejsce oraz odebraniem go przez podmioty zajmujące się zawodowo ich składowaniem. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów pomagamy ponadto przy załatwianiu zgody podmiotów trzecich na umieszczenie kontenera (wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie itp.), a także przy znalezieniu odbiorcy wywożonych odpadów. Przed zamówieniem usługi wywozu gruzu wskazujemy ponadto, jakie substancje można legalnie składować i wywozić w ramach wykonywanej usługi.

Usługi na terenie Śląska

Wykonujemy wywóz gruzu przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, obejmując zasięgiem prowadzonej działalności gospodarczej wszystkie miasta aglomeracji śląskiej - Katowice, Chorzów, Bytom, Rudę Śląską, Świętochłowice oraz wiele innych. Staramy się doradzać naszym klientom oraz proponować rozwiązania najbardziej korzystne pod względem logistycznym. Nie wykluczamy przy tym współpracy z podmiotami spoza województwa śląskiego. W celu uzgodnienia szczegółów i warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich możliwych informacji na temat świadczonych usług.